chiptuning

MĚŘENÍ VÝKONUbrzda 4x4 osobní vozy, agro technika

V servisním zázemí firmy v Kroměříži disponujeme moderní válcovou zkušebnou pro měření výkonu osobních a dodávkových vozidel. Zahraniční dodavatel nám poskytl kompletní vybavení nejmodernějšího typu. Při vývoji software pro úpravy výkonových křivek dokážeme nastavit různé parametry zátěže, s ohledem na typ a konstrukci motorů i převodovek jednotlivých vozidel.

Reálná simulace chování vozidel

Účinným variabilním náporovým chlazením jsme schopni nasimulovat reálné chování vozidel při různém typu silničního provozu. Od běžného využití na okresních cestách, až po dálniční provoz a plné zatížení motoru.

Variabilní a přesný systém měření

Brzda má celkem 4 válce pro vozidla s pohonem 4x4, variabilní délku na různé rozvory náprav, několik kotevních bodů na upevnění, moderní ovládací software pro přesné změření výkonu a odpočet ztrát.

Certifikát o úpravě

Ke každému měření výkonu obdržíte graf s naměřenými parametry a při úpravě výkonu zároveň Certifikát o naší úpravě software.

Připravujeme: měření výkonu zemědělských strojů

K měření výkonu zemědělských strojů připravujeme mobilní motorovou brzdu, která měří výkon zemědělských strojů přes výstupní drážkový hřídel, čili téměř bez ztrát vzniklých přenosem síly z hnacího agregátu.

1