Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkušenosti a reference

Naše společnost se věnuje provozování autoservisu a autoopravárenství  od roku 1998, k tomu jsme svou činnost rozšířili o nákladní autodopravu. Naši zákazníci za námi jezdí se všemi značkami nákladních i osobních vozů, což nás motivovalo k zakoupení značkových diagnostických přístrojů a nutnému školení, abychom si v současných vozech poradili s různými kontrolkami na palubní desce a s nimi spojenými závadami.

Náklady na pohonné hmoty v autodopravě stále stoupají, proto jsme se snažili zjistit, jak efektivně ušetřit. K tomu jsme obdrželi několik poptávek na zvýšení výkonu osobních a dodávkových vozech. Po počáteční nedůvěře k zásahům do řídících jednotek padlo rozhodnutí a sami nejdříve necháme upravit svá auta, což nás mile překvapilo. Zlepšení dynamiky, menší citlivost na zatížení a snížení spotřeby paliva bylo jasným krokem k vyzkoušení optimalizace na nákladních vozech.

Tím vznikla zajímavá zkušenost s chiptuningem a úpravami software, vedoucí k rozšíření naší činnosti o tento zajímavý obor. Získali jsme výhradní zastoupení od silného zahraničního partnera, který nám poskytuje kompletní technickou podporu a vybavení. 

Úpravy software jsou poskytovány přímo dle specifikace konkrétního vozu, počtu najetých kilometrů, typu převodovky a způsobu zatížení. Vše je nejprve vyzkoušeno na motorové brzdě, testováno u stálých zákazníků našeho partnera, pak tyto úpravy provádíme u Vás, vše na počkání. Kromě zvýšení výkonu lze nabídnout i zajímavé doplňky k software, podrobnosti v sekci Diagnostika chybových hlášení.

 

Spolupráce se značkovými servisy

chipman-a-daf.jpg

 

Ford Ranger 3,2 TDCi 147 kW - aktivace řídící jednotky 

diagnostika-ford.jpg

 

Seat Altea 1,9 TDi 125 kW PD - závada funkce EGR ventilu

seat-altea.jpeg